OGŁOSZENIA – IV Niedziela Zwykła 3.02.2018 r.

1. Od Święta Matki Boskie Gromnicznej wznowiliśmy w naszej parafii peregrynację obrazu MB Pięknej Miłości po domach i rodzinach naszej parafii. Chętnych zapraszamy do biura parafialnego. 

2. W poniedziałek (4 lutego) po Mszy Św. o g.18.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Rodzin Szensztackich. Animatorzy zapraszają członków Ruchu i sympatyków pragnących pogłębić swoją więź z Matką Bożą."

3. Spotkanie formacyjne dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w niedzielę 10 lutego po Mszy o g.10.30.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o g.18.00 spotkanie młodzieży III klasy gimnazjum.

5. Rodzice trojaczków, które na początku grudnia otrzymały chrzest w naszej świątyni proszą o wsparcie 1%. Ulotki o nich wyłożono na stoliku prasowym.

6. „Moje miejsce w Kościele” – to myśl przewodnia XXIV weekendowego spotkania młodzieży męskiej, na które zaprasza wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej. Spotkanie rozpocznie się w piątek, 15 lutego, o g.17.00 i potrwa do niedzieli, 17 lutego. Szczegóły spotkania podano na stronie internetowej.

7. Zachęcamy do lektury prasy. W Gościu Niedzielnym bezpłatny dodatek obrazek z modlitwą rodziców za dzieci. Ponadto: Przebaczenie to nie zmiana naszego stanu emocjonalnego, ale decyzja. Jak przebaczyć i dlaczego to takie ważne? Świadectwa kilku sióstr zakonnych, które przypominają nam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych; oraz jaką rolę odgrywa muzyka w rozwoju dzieci i dorosłych? W Przewodniku Katolickim: onkomocni – życie po wygranej z rakiem, niewygodna prawda nie jest mową nienawiści, nieznane zapiski Karola Wojtyły, nie ma nic złego w tym, że lubimy seriale. Problem zaczyna się wtedy, gdy oglądamy je wielogodzinnymi ciągami.