1. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę o g.19.30, w dzień powszedni o g.17.30. Dziś o g.15.00 dodatkowa Msza św.

2. W środę 13 dzień miesiąca nabożeństwo fatimskie o g.20.00.

3. Po kręgach Domowego Kościoła naszej diecezji peregrynuje Krzyż Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. W naszej świątyni będzie on w poniedziałek 18 czerwca od g.17.30. Towarzyszyć nam będzie podczas nabożeństwa czerwcowego, Mszy św. oraz adoracji. Zapraszamy na to wydarzenie!

4. Rekolekcje z MOCĄ: dobra nowina, modlitwa, świadectwa, uwielbienie. Głoszenie Witek Wilk z ponad 20 osobową ekipą. Bazylika św. Wincentego á Paulo 19 i 20 czerwca g.18.00.

5. Caritas parafialna zaprasza 27 czerwca na pielgrzymkę. W programie: Kalisz, Gołuchów i Skalmierzyce. Koszt 80 zł. Zapisy w poniedziałek w sali za biurem parafialnym w godzinach od 17.00 do 18.00.

6. Zapraszamy na zajęcia ruchowe dla Seniorów. Zajęcia odbywają się w sali od strony ul. Głowackiego. Prosimy o wygodny strój. Zapraszamy 11 i 18 czerwca o g.14.00.

7. Kolejna zbiórka makulatury na cele misyjne i pomocowe zostanie przeprowadzona 22 i 23 czerwca.

8. Za tydzień składka inwestycyjno-remontowa. W Niedzielę Dziękczynienia na rzecz Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy 1129, 50 zł.

9. Polecamy lekturę prasy. W Gościu Niedzielnym: Rodzina pod ochroną. W Niemczech wystarczy donos od sąsiadów, aby specjalnie powołany urząd wtargnął w nocy do domu i zabrał rodzicom ich dziecko. Czy mieszkające tam polskie rodziny mają się czego obawiać? Ponadto: refleksje po referendum: jak szybko Irlandia przestała być katolickim krajem? Papież Franciszek we wrześniu odwiedzi Litwę, Łotwę i Estonię. Czy w programie pielgrzymki znajdą się także polskie akcenty? W Przewodniku Katolickim: Czy powinniśmy katechizować dorosłych? Czy rotmistrz Witold Pilecki zostanie wyniesiony na ołtarze? oraz droga do Niepodległości - niemiecka Polska i polski Wehrmacht. Polecamy również Mały Przewodnik Katolicki.

10. Bożemu miłosierdziu zawierzamy śp. Danutę Romaniuk, Andrzeja Rusinowicz i Ewę Kajko. Dobry Jezu…