OGŁOSZENIA – XIII Niedziela Zwykła 30.06.2024 r.

1. Decyzją Księdza Biskupa z dniem 28 sierpnia posługę w naszej parafii zakończy Witold Gałat. Będzie on kontynuował swoje zadania w parafii MB Częstochowskiej w Bydgoszczy.

2. Podczas wakacji biuro parafialne czynne w poniedziałek i czwartek od g.16.30 do 17.30. W środę czynne po wieczornej Mszy św. W wakacje w dzień powszedni Msze św. o g.8.00 i 18.00. Spowiedź 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św.

3. Przypominamy i prosimy, aby na liturgię przychodzić w stroju godnym tego miejsca!

4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00

5. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy Świętej o g. 8.00.

6. Spotkanie członków Żywego Różańca oraz wymiana tajemnic w niedzielę 7 lipca po Mszy Świętej o godz. 9.00.

7. Z prasy polecamy Przewodniku Katolicki, a w nim modlitewnik „5 minut z Bogiem” na lipiec oraz nowy numer Rycerza Niepokalanej.

8. Szkoła Katolicka w Bydgoszczy zaprasza absolwentów wszystkich roczników oraz byłych nauczycieli i pracowników szkoły do udziału w Zjeździe absolwentów z okazji 30-lecia pierwszej matury. Wydarzenie to odbędzie się 14 września. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej szkoły.

9. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza rekrutację na Magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne, studia podyplomowe oraz kurs doradców życia rodzinnego. Rekrutacja trwa do 18 września. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl

10. W ostatnich dniach odeszły do Pana śp. Małgorzata Chirek i Krystyna Żółtowska. Powierzmy je miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…