OGŁOSZENIA – XXXII Niedziela Zwykła 12 listopada 2023 r.

1. Dziś dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan Bliskiego Wschodu.
2. Jutro 13 dzień miesiąca, różaniec o g.8.30 pragniemy ofiarować w intencji pana Grzegorza, naszego kościelnego i jego małżonki, którzy przed tygodniem ulegli ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
3. W czwartek 16 listopada odpust w parafii MB Ostrobramskiej. Suma odpustowa o g. 18.00.
4. Za tydzień kolekta na cele inwestycyjno-remontowe naszej parafii. Przypominamy, że przy konfesjonale przy wejściu na chór został zainstalowany ofiaromat, w którym można złożyć ofiarę kartą bankową lub telefonem. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają naszą parafię duchowo i materialnie.
5. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami 18 listopada na Diecezjalny Dzień Młodych! Początek o g.15.00 na hali „Chemika”. W programie: konferencja Kuby Kaprala, świeckiego ewangelizatora młodzieży, muzyczne uwielbienie z zespołem MUW, wspólna Eucharystia z bp Krzysztofem oraz koncert zespołu Muode Koty! Zakończenie zaplanowano na g.21.00.
6. Próba chóru parafialnego we wtorki o g.18.30 w sali na plebani. Nabór do chóru wciąż trwa. Poszukiwane męskie głosy.
7. Zapraszamy V Warsztaty Muzyki Liturgicznej 24-26 listopada. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
8. Polecamy lekturę prasy. W Przewodniku Katolickim: Mój, twój, nasz patriotyzm, Po co papież leci do Dubaju? Siedem radości jak poprawić nastrój w szare, jesienne dni. Ponadto polecamy L`Osservatore Romano, Rycerz Niepokalanej oraz Mały Przewodnik Katolicki.
9. W ostatnich dniach odeszły śp. Irena Groszek, Teresa Buklewska i Urszula Budnik. Dobry Jezu...