Pielgrzymka na beatyfikację Pauliny Jaricot

TERMIN: 20-25 maja 2022 r. CENA: 2490 zł. 6 dni
ORGANIZATOR: EUROTIM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz, tel: 723188150


20 maja - wyjazd uczestników pielgrzymki we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do NORYMBERGII. Obiadokolację i nocleg.

21 maja - śniadanie. Przejazd de PARAY LE MONIAL. To burgundzkie miasteczko nazywane jest miastem Serca Jezusowego (Cité du Coeur de Jesus). Kult Serca Jezusowego rozprzestrzenił się na całą Francję i świat. Następnie pojedziemy do ARS SUR FORMANS - francuska miejscowość związana z postacią Proboszcza św. Jana Marii Vianney (1786-1859). Obiadokolacja i nocleg.

22 maja - śniadanie. Udajemy się do LYONU na MSZE BEATYFIKACYJNĄ PAULINY JARICOT. Przejazd do LA SALETTE - niewielkiej wioski położonej we francuskich Alpach, która od półtora wieku słynie ze znajdującego się w pobliżu sanktuarium Maryi, niezwykłego miejsca, gdzie dwojgu pastuszkom ukazała się Matka Boska. Obiadokolacja i nocleg.

23 maja - po śniadaniu udamy się do ALTÖTTING, gdzie zobaczymy między innymi Sanktuarium Czarnej Madonny. Przejazd na Obiadokolację i nocleg.

24 maja- śniadanie. Wyjazd do CZECH do PRAGI. Zwiedzanie stolicy Czech, przejazd na zakwaterowanie i obiadokolację.

25 maja - śniadanie, wyjazd uczestników pielgrzymki do Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych.

organizator zapewnia:

- przejazd komfortowym autokarem
- opiekę licencjonowanego pilota, przewodnika
- ubezpieczenie NNW, KL
- zakwaterowanie w hotelach
- 5 śniadań i 5 obiadokolacji
- słuchawki indywidualne