OGŁOSZENIA – XIV Niedziela Zwykła 4.07.2021 r.

1. Podczas wakacji biuro parafialne czynne jest w poniedziałek i czwartek od g.16.30 do 17.30. W środę ze względu na dyżur spowiedniczy w katedrze, będzie czynne po wieczornej Mszy św. tak długo jak będą penitenci. Spowiedź 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. W wakacje w dzień powszedni Msze św. o g.8.00 i 18.00.

2. Parafialny Zespół Caritas zaprasza 8 lipca na pielgrzymkę do Markowic, Kruszwicy i Kłodawy. Koszt 120 zł, w tym zwiedzanie kopalni soli z przewodnikiem 70 zł. od osoby. Zapisy od 17.00 do 17.30 w sali za biurem parafialnym od poniedziałku do piątku. Uwaga! Wyjazd o g.7.00.

3. W tym roku bydgoskie pielgrzymowanie na Jasną Górę odbędzie się na trzy sposoby: tradycyjna Diecezjalna Piesza Pielgrzymka z noclegami w namiotach, w formie sztafetowej oraz w sposób duchowy. Szczegóły na plakatach oraz na stronie internetowej pielgrzymki.

4. Dziękujemy za ofiary na rzecz naszej parafii. Dziękujemy za ofiary składane indywidualnie jak i na konto. 

5. Z prasy polecamy Przewodniku Katolicki, Rycerza Niepokalanej oraz Mały Przewodnik Katolicki. W Przewodniku Katolickim: Orędzie papieża na Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, przypadający w tym roku w niedziele 25 lipca. Wspólna beatyfikacja prymasa Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej jest w tej chwili dla Polaków największym prezentem, jaki mogła dać nam Opatrzność. Zaufajmy Duchowi Świętemu – wywiad z ks. Markiem Sędkiem, moderatorem generalnym Ruchu Światło – Życie, oraz rodzic na skraju wytrzymałości.

6. Bożemu Miłosierdziu polecamy śp. Zygmunta Pozorskiego, Mirosławę Wardzińską i Krystynę Ziółkowską. Dobry Jezu…