OGŁOSZENIA – IV Niedziela Wielkiego Postu 22.03.2020 r.

1. W środę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte tego dnia w naszym kościele sprawujemy o g.7.00, 8.00, 10.00 i 18.00.
2. Począwszy do poniedziałku zapraszamy od 17.00 do 18.00 na adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia, a w piątek drogą krzyżową. Podczas adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi. Zachęcamy do modlitwy prywatnej i rodzinnej w duchu: „gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20). Ta nadzwyczajna sytuacja sprzyja, aby nasze rodziny stawały się coraz bardziej domowymi Kościołami. Modlitwa w imię Jezusa ma wielką moc.
3. Dziękujemy za wsparcie prac budowlanych. Wyłożono już granit płomieniowany na schody do kaplicy. Od poniedziałku rozpoczynają się prace przy wejściu do kaplicy i przy szybie windowym o czym świadczą postawione rusztowania. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem i w uroczystość św. Józefa. Otrzymaliśmy 3135 zł
4. Jak informuje redakcja Przewodnika Katolickiego: "w związku z epidemią jesteśmy zmuszeni zawiesić do odwołania wydawanie papierowej wersji tygodnika”. W sprzedaży w internecie jest Przewodnik w formie e-wydania. Ze swej strony polecamy najnowsze e-wydanie „Gościa Niedzielnego” do pobrania za darmo!
5. Miłosierdziu Bożemu polecamy: śp. Kazimierę Templin, Zenona Bazelę, Agnieszkę Rzeszowską, Krystynę Wichrowską i Michalinę Kołc. Dobry Jezu...