OGŁOSZENIA – XIII Ndz. Zwykła 30.06.2019 r.

1. Witamy dziś nowego wikariusza naszej parafii Macieja Reszela, któremu życzymy wielu łask Bożych i opieki MB Zwycięskiej.

2. W niedzielę 7 lipca gościć będziemy w naszej parafii s. Joannę Andruszczyszyn, misjonarkę pracującą na Syberii.

3. Cieszymy się z postępu prac budowlanych. Dziękujemy za ofiary na cele remontowe składane na tacę jak również składane indywidualnie jak i na konto. W ostatnim czasie zapłaciliśmy kolejne 15 tys. zł.

4. Informujemy, że rozpoczął się czas przyjmowania kandydatów do Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej. Bliższe informacje na stronie internetowej Seminarium.

5. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej ogłasza nabór na: Magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne - specjalność katechetyka, 2 - letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne, oraz Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej. Bliższe informacje w gablocie oraz na stronie internetowej bydgoska teologia.pl

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od g.17.00, a wieczorna Msza Święta wynagradzająca z pierwszopiątkowym nabożeństwem o g.18.00. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o g.8.00.

7. Przypominamy godziny stałego konfesjonału w katedrze. Od 1 lipca dyżur spowiedniczy jest dzielony na dwie tury od 11.00 do 13.30 oraz od 14.30 do 17.00

8. W niedzielę 21 lipca z bydgoskiej katedry wyruszy Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymka rozpocznie się od Eucharystii, którą zaplanowano o g. 6 rano.

9. Z prasy polecamy Przewodniku Katolicki, a w nim modlitewnik 5 minut z Bogiem na lipiec w cenie 6 zł. Ponadto polecamy Mały Przewodnik z płytą CD oraz nowy numer Rycerza Niepokalanej.

10. Bożemu Miłosierdziu polecamy śp. Danielę Kluszczyńską, Krzysztofa Rudewicza oraz Teresę Woźniak. Dobry Jezu…