XXV WEEKENDOWE SPOTKANIE MŁODZIEŻY MĘSKIEJ.

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Bydgoskiej zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów na XXV WEEKENDOWE SPOTKANIE MŁODZIEŻY MĘSKIEJ. Tym razem podejmiemy temat powołania. Powołanie to nie tylko nasza indywidualna sprawa, gdyż to Bóg nieustannie szuka drogi do człowieka, by powiedzieć mu, że jest kochającym Ojcem. Jak dziś mówić o powołaniu? Czy ten temat jest nadal aktualny? Jak rozeznać powołanie? Jak usłyszeć Boży głos i odpowiedzieć Bogu: TAK? - spróbujemy wspólnie odpowiedzieć na te pytania. Pomoże nam w tym posynodalna adhortacja apostolska ojca świętego Franciszka „Christus vivit" skierowana szczególnie do Młodych. Nie zabraknie świadectw osób, które odpowiedziały na wołanie Chrystusa w swoim życiu. Będzie to szczególny czas spotkania z żywym Bogiem. Spotkanie rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia o godz. 17.00, a zakończy obiadem w niedzielę, 28 kwietnia, ok. godz. 13.00. INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

 

Koszt całkowity wynosi 60 zł. Prosimy zabrać ze sobą: śpiwór, przybory toaletowe, ręcznik, strój sportowy, Pismo Święte, notatnik, długopis.Po uprzednim zgłoszeniu wypełnione karty uczestnika rekolekcji (dostępne pod adresem:www.bydgoskieseminarium.pl) należy dostarczyć do 26 kwietnia br.

Z pojawiającymi się pytaniami oraz wątpliwościami można zwrócić się poprzez:pocztę elektroniczną na adres na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz telefonicznie: 696 784 228 lub 52 339 53 18 (od 7.00 do 15.00).